Gdzie lowic?

Miejsc do połowów jest naprawdę wiele. Oczywiście należy wybrać takie miejsce, w którym występuje ten konkretny rodzaj ryb, jakie chcemy łowić. Najlepsze na połowy są miejsca czyste, gdzie mamy pewność, że woda nie styka się bezpośrednio z jakimiś zanieczyszczeniami, a co za tym idzie mamy też pewność, że jest dobra jakościowo i ryby, które się w niej wychowają, będą po prostu zdrowe i smaczne.

Dzikie polowy

Część osób łowi na łowiskach bez stosunkowych zezwoleń i kart wędkarskich, a coś takiego jest niezgodne z prawem. Jeżeli dana osoba chce łowić, to powinna mieć świadomość tego, że należy zaopatrzyć się w zezwolenie, na podstawie którego możliwe jest odławianie ryb w danym miejscu.

Gigantyczne połowy

Czasami zdarza się tak, że można złowić naprawdę dużo ryb na raz. Bywa tak, że człowiek trafi na dobry dzień lub też na dobre łowisko i uda mu się schwytać dużo ryb. Bywa też tak, że zdarza się taka możliwość, że trafiamy na takie łowisko, na którym jest tak pięknie, a ryby są tak dorodne, że możemy dosłownie pobić rekord w połowie. Bywa, że trafiają się ryby, które mają nawet po kilkadziesiąt kilogramów.

Kategorie: Połowy